Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«МАГІЯ ТАНЦЮ» ВІД ЮНИХ ТАЛАНТІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО КРАЮ

   Муза танцю Терпсихора уже кілька років поспіль надихає юні шкільні таланти Липоводолинщини на участь у святі хореографічного мистецтва.

   Неабияку активність виявили вони цьогоріч.

   26 хореографічних колективів, а це понад сотню юних танцюристів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району, стали учасниками згаданого танцювального дійства – районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю».

   Організаторами заходу виступили відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації  спільно з районним позашкільним закладом.

   Учасники танцювальних колективів віком від 7 до 18 років презентували свою майстерність у трьох вікових групах за початковим та основним рівнями виконання.

   Різностилеві сюжетні постановки та хореографічні композиції були представлені у номінаціях народного та сучасного танців.

   Оцінювали виступи колективів фахівці-позашкільники районних закладів освіти та культури.

   В числі призерів (від першого до третього місця) - вісімнадцять хореографічних колективів в обох номінаціях.

   Кращими з кращих цього змагального дня були хореографічні колективи   «Веселка» з Беївського НВК, «Квіти  України» з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Мрія» з Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Глорія» з Московського НВК, «Смайл» та  «Мальви» з КЗ  Липоводолинська СШ І – ІІІ ступенів.

   За підсумками районного етапу переможці, призери та активні учасники відзначені грамотами.« повернутися до списку новин