ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНА РОБОТА ПРОВОДИТЬСЯ НА ВСІХ ЛАНКАХ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – ВІД ДОШКІЛЛЯ ДО МАСОВОГО СПОРТУ

   На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО під час обговорення на колегії Липоводолинської районної державної адміністрації, що в уже  традиційному форматі відбулася під головуванням Володимира ГРИЦАЯ, стану та перспектив реалізації в районі державної політики у сфері фізичної культури і спорту.

За словами очільниці галузі, сьогодні фізична культура і спорт є ефективним та найбільш економічним засобом профілактики захворюваності, розв’язання соціальних проблем молоді, складовою частиною освітнього процесу.

Для її розвитку є певна матеріально-технічна база: спортивні майданчики та спортивні зали, футбольні поля та приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять.

   Серед фахівців, що працюють у галузі, вчителі фізичної культури з відповідною фаховою освітою,  інструктори з фізичного виховання, тренери-викладачі, фізкультурні працівники.

   Закріплені позитивні тенденції з окремих напрямків фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

   Активно з розвитку дитячо-юнацького спорту діє школа «Барса». Спортивні групи з легкої атлетики, футболу та вільної боротьби якої відвідує в середньому 156 дітей. Гурткова робота районного Будинку для дітей та юнацтва спрямована на культивацію таких видів спорту як футбол та туризм.

   Створення та підтримка в районі мережі спортивних закладів, організацій та об’єднань (яких нараховується 4) позитивно впливає на чисельність населення, охопленого фізичною культурою і спортом, яка у порівнянні з минулим роком зросла майже на 2%.

   Залучення широкого загалу до оздоровчої та фізкультурно-спортивної роботи забезпечується через проведення турнірів, спартакіад, змагань та спортивних заходів, присвячених загальнодержавним та місцевим святам тощо.

   Позитивний вплив на рівень та популяризацію спортивних змагань має налагоджена співпраця з колегами-спортсменами з інших міст, районів області

   «Вирішення питань інвентаризації спортивних споруд, що на території району, зміцнення матеріально-технічної бази установ та організацій, діяльність яких пов’язана з фізкультурно-спортивною роботою, розвиток дитячо-юнацького спорту та виведення на належний рівень спортивно-масової роботи особливо у молодіжному середовищі сприятимуть подальшому розвитку сфери фізичної культури і спорту району», - зазначила в підсумку начальник відділу освіти,  молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.« повернутися до списку новин