Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПОРІГ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» З ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА БІОЛОГІЇ ВИЗНАЧЕНО НА РІВНІ 19 ТА 23 ТЕСТОВИХ БАЛІВ ВІДПОВІДНО

   На другому засіданні експертної комісії з визначення порога «склав/не склав»,  що відбулося при Українському центрі оцінювання якості освіти 19 червня, визначено ту мінімальну кількість тестових балів з іноземних мов та біології, яку має набрати учасник, щоб використовувати результати тестування під час вступної кампанії.

   Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал для тестів з англійської, німецької, французької, іспанської мов, що відповідає 19 тестовим балам, з біології – 23.

   Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з англійської мови 87,3 % осіб; з німецької – 79,4 %, французької – 87,7 %, іспанської – 83,3 %, з біології – 91 %.

   Загалом тестування з іноземних мов не склали 12 072 особи, з біології - 6 759 осіб.

   Від сьогодні, 20 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати ЗНО з вищевказуваних предметів. А у розділі «Керівникам закладів освіти»  - завантажено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання

   Нагадаємо, що у п'ятницю, 21 червня, будуть визначені порогові бали для тестів ЗНО з історії України, географії та хімії.

   За матеріалами сайтів https://osvita.ua/http://testportal.gov.ua/« повернутися до списку новин