ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Психолого-педагогічний семінар учителів 1-х класів

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА 1 листопада  2019 року на базі районного методичного кабінету відбувся психолого-педагогічний семінар для вчителів 1-х класів  на тему «Роль учителя у формуванні психологічно безпечного середовища».

   Учасники  семінару опрацювали  особливості організації та управління класним колективом відповідно до вимог Нової української школи, обов`язки учителя щодо створення у класному колективі психологічно безпечного середовища. У ході діалогу педагоги з`ясували  основні причини порушень поведінки у молодших школярів та визначили шляхи подолання проблем із дисципліною. Учасники семінару обговорили найбільш дієві стратегії поведінки учителя, які допоможуть сформувати у дітей адекватну самооцінку.  Педагоги стали учасниками арт-терапевтичної вправи «Безлюдний острів» та вчилися складати терапевтичну казку на визначену ними  тему. 

   Виконання вправи «Ідеальні стосунки» дало можливість учителям  знаходити прості та ефективні  підходи щодо встановлення довірливих стосунків учителя і учня, які ґрунтуються на взаємній повазі та щирій підтримці учнів.

   Учасники психолого-педагогічного семінару дійшли висновку, що створення комфортних умов для перебування дитини у закладі освіти, забезпечення її базових потреб та потреб у навчанні – головне завдання, яке має вирішувати кожен учитель Нової української школи.

 « повернутися до списку новин