Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЖУРІ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «НАЙКРАЩИЙ КАБІНЕТ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ» ВИЗНАЧИЛО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ЛАУРЕАТА

   Без сумніву, що сучасно обладнане освітнє середовище – передумова ефективної організації  освітнього процесу, всебічного розвитку  талантів, здібностей, компетентностей, творчості та допитливості, наскрізних умінь та  якісних знань учнів.

   Задля покращення матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення кабінетів початкових класів, створення оптимальних умов для навчання учнів, реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти в Сумській області обласним Департаментом освіти і науки щорічно, в кілька етапів,  проводиться конкурс «Найкращий кабінет початкових класів».  Одним з етапі є прийом заявок та конкурсних матеріалів від районів, міст, об’єднаних територіальних громад області.  

   Тож для визначення кращого кабінету району, що працюють над реалізацією завдань Державного стандарту початкової освіти, проведено районний етап конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2020 році, організатором якого виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

   Конкурс проводився в два етапи: І етап (до 10.09.2020 здійснено прийом матеріалів для участі у конкурсі) та ІІ етап (до 15.09.2020 журі конкурсу оцінювало представлені роботи та визначило кращий кабінет початкових класів відповідно до зазначених критеріїв оцінювання).

   Цьогоріч  конкурсантами були обидва заклади загальної середньої освіти району.

   Оцінивши представлені роботи, журі відзначило якість поданих матеріалів,  навчальне забезпечення та особливості використання навчального простору кабінетів першого класу Саївського НВК та третього класу Колядинецького НВК.

   За результатами оцінки кращими визначено конкурсні матеріали, що містять самооцінку  оснащенням відповідно до затвердженого в установленому законодавством порядку переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення кабінетів початкових класів, відеозапис (мультимедійна презентація), що ілюструє ефективність роботи вчителя та учнів, Колядинецького НВК.

   Відтак матеріали  переможця ІІ (заочного) етапу районного етапу конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» у 2020 році  і будуть представлені до участі в обласному конкурсі «Найкращий кабінет початкових класів» у 2020 році.« повернутися до списку новин