Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

   20 березня 2019 року  під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Дмитрушко Любові Миколаївни відбулось виїзне засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

   Членів колегії, працівників відділу освіти, молоді та спорту, керівників закладів загальної середньої освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» гостинно зустріли у Беївському навчально-виховному комплексі: Беївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад.

   Перед початком засідання керівник Гелеверя Надія Іванівна презентувала заклад освіти. Присутні ознайомилися з проведеними ремонтними роботами в умовах  впровадження Концепції Нової української школи, із матеріально-технічним забезпеченням навчальних кабінетів. А учні навчально-виховного комплексу привітали гостей літературно-музичною композицією «Весна красна, весна чарівна…».

   На порядку денному колегії розглянуто актуальні питання розвитку освітньої галузі, зокрема:

1. Про дотримання норм Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» та роботу з претендентами на нагородження у Беївському НВК, КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів та Синівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2. Про результати участі учнів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році. 

3. Про роботу спеціалістів психологічної служби Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Колядинецького НВК, КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з профілактики насильства та булінгу.

4. Про результативність впровадження форм роботи з національно-патріотичного виховання у районному Будинку для дітей та юнацтва.

5. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 22.03.2018 «Про перспективи оптимізації закладів освіти та створення опорних шкіл району» (у порядку контролю).

6. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 22.03.2018 «Про створення «Інклюзивно-ресурсного центру» Липоводолинської районної ради Сумської області» (у порядку контролю).

7. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 22.03.2018 «Про забезпечення рівного доступу до якісної загальної середньої освіти дітей, які здобувають освіту в Панасівській, Підставській  ЗОШ І-ІІ та Яганівському НВК» (у порядку контролю).

   За підсумками роботи  визначено пріоритетні завдання спрямовані на розвиток освіти  району та прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин