Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОСВІТНІ ПИТАННЯ, ЩО НА ЧАСІ, ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІАЛЬНОГО ОРГАНУ ОБЛАСНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ

   Обговоренню актуальних освітніх питань, таких як зовнішнє незалежне оцінювання, організація виховної роботи, стан харчування учнів та вихованців, підготовка педагогів, створення належних соціально-побутових умов для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та інших було присвячено засідання планової колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

   Модерувала роботу колегії куратор освітньої галузі регіону Вікторія ГРОБОВА.

   Учасником зібрання була начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   Про важливість оновлення матеріально-технічної бази закладів вищої освіти, у яких здійснюється підготовка фахівців спеціальності «Початкова освіта», говорила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА. «Майбутнього педагога ми повинні навчати сучасними методами і давати можливість візуально побачити і попрацювати в умовах нового  освітнього простору ще під час навчання у ВИШі», - зазначила вона.

   Загальну характеристику розвитку ЗНО та його перспективи, різносторонню статистику проведення тестування,  місце Сумської області на карті ЗНО по предметах, з яких учні складають тестування, представили фахівці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія РУСАНОВА та Оксана СВЯТОКУМ.

   На винятковій ролі музейної та екскурсійної діяльності, заходів патріотичного спрямування закцентував увагу учасників зібрання начальник відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту Юрій ХАРЛАМОВ, аналізуючи стан організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти.

   Значну увагу приділено і питанням створення належних соціально-побутових умов для проживання, навчання та культурного відпочинку учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, роботі  зі зверненнями громадян та розпорядчими документам, виконавській дисципліні.

   З усіх питань порядку денного прийнято відповідні колегіальні рішення.

   За матеріалами сайту: http://www.osvita.sm.gov.ua« повернутися до списку новин