Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День туризму

   День туризму в літньому таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ  розпочався з традиційної веселої і запальної ранкової зарядки під ритмічну музику.

   Туристи – це енергійні, завзяті, сміливі люди і тому сьогоднішній день віщував цікаві й незабутні моменти спілкування дітвори на  природи. Який же турист, що не знає правил поведінки в лісі? І тому першим, що вихователі запропонували дітям -  це перегляд відео «Безпечні канікули. Ліс», щоб краще засвоїти правила безпечної поведінки в лісі.

   Наступним етапом дня стала пізнавально-конкурсна програма «Ми – туристи» та змагання з туризму. З великим задоволенням діти демонстрували знання народних прикмет погоди, вміння складати туристичний рюкзак у конкурсі «Секрет рюкзака», здійснювали переправу по «болоту». В конкурсі «Впізнай мене»  за умовними словесними описами вгадували лісових мешканців. А під час веселого конкурсу «Як тварини у квача грали» всі учасники рухалися, як тварини: то, як зайчики – стрибаючи, то, як чаплі – високо піднімаючи ноги. Та найбільш цікавим став конкурс «Туристичний намет». Діти відчули себе справжніми туристами, адже потрібно було вибрати правильно місце та встановити намета.

   А які туристи без пісні? Сидячи біля своїх наметів, діти взяли участь у конкурсі «Природа у піснях», де по черзі виконували музичні композиції, в яких оспівана краса української природи.

   Найбільш очікуваним і традиційним у літньому таборі є квест «У пошуках скарбів».  Загони, отримавши карти, пройшли своїми маршрутами у пошуках «скарбу». Ним виявився туристичний ліхтарик. Та все ж за кмітливість і знання, адже загони демонстрували і знання сторін світу, і таблиці множення й історії, діти отримали свій скарб – солодощі.

   Ще один табірний день закінчився масою вражень та  емоцій.« повернутися до списку новин