ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ОЛІМПІАД ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ

   Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей. Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з талановитими та здібними учнями.

   Днями завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що проводився цьогоріч з 12 навчальних предметів. Їх учасниками стали 335 учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

   За офіційними даними наймасовішими були олімпіади з математики, української мови та літератури, фізики, хімії. Незначною кількістю учасників відзначилися предметні змагання з екології та інформатики.

   Як свідчать результати, більшість учнів успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку.

   123 учасників стали призерами, посівши І-ІІІ місця. Найрезультативніше виступили команди КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Беївського та Московськго НВК, здобувши разом 75 призових місць.

   Уже в січні 2019 року 17 школярів району візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який пройде м.Суми.

   Юні інтелектуали розпочали активну підготовку до наступного етапу, тож бажаємо їм успіхів, нових звершень та перемог!« повернутися до списку новин