Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Для дев’ятикласників району розпочалася гаряча пора - ДПА

   Від учора, 29 травня 2018 року, для здобувачів базової середньої освіти розпочалася державна підсумкова атестація. І першими випробування з української мови складали випускники 9-х класів Колядинецького НВК,  Русанівського НВК та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Для всіх  цьогорічних дев’ятикласників ДПА проходить у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмет за вибором.

   Принагідно зазначимо, що серед обраних навчальних предметів є: історія України, біологія, англійська мова, географія та  правознавство (практичний курс).

   Як повідомлялося раніше, предмет за вибором, завдання до вказаних контрольних робіт та іспитів, а також терміни їх проведення попередньо затверджені рішенням педагогічної ради школи та наказом керівника закладу освіти.

   Триватиме державна підсумкова атестація до 08 червня.

 Тож бажаємо усім дев’ятикласникам достойно пройти випробування, витримати напруження та вдало скласти державну підсумкову атестацію. Адже її результат є чистим показником якості знань, які учні здобули протягом навчання у школі.« повернутися до списку новин