ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

   Дев’ятнадцятого листопада 2019 року відбулося урочисте відкриття першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».  З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Любов ДМИТРУШКО, яка закцентувала увагу, що цьорічний конкурс є ювілейним та проводиться 25 рік поспіль. Любов Миколаївна зазначила, що конкурс фахової майстерності покликаний віднайти активних, творчих та успішних педагогів, майстрів своєї справи, яких об’єднує постійний пошук нових форм, методів навчання і виховання, відповідальність, любов до своєї професії. Цьогорічним конкурсантам побажала  успіхів та позитивних вражень від конкурсних випробувань.

   У відбірковому етапі першого (зонального) туру взяли участь 28 з 29 зареєстрованих учасників з чотирьох номінацій. У номінації «Початкова освіта» - 12 педагогічних працівників, «Зарубіжна література» - 6, «Історія» - 6, «Хімія» - 4.

   За результатами відбіркового етапу, що проходив у формі комп’ютерного тестування («Контрольна робота у номінації «Хімія») визначено учасників  фінального етапу.

   Конкурсні випробування фінального етапу відбудуться 21-22 листопада 2019 року, за результатами яких будуть визначені переможці та лауреати першого (зонального) туру конкурсу.

Протоколи відбіркового етапу конкурсу можна переглянути на сторінці "Учитель року"

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин