Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ФАХІВЦІ ПЕРЕВІРИЛИ ВІДПОЧИНКОВІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ НА ПРЕДМЕТ ГОТОВНОСТІ ЇХ ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ

   Зовсім скоро, з настанням літнього періоду, у районі розпочнуть свою роботу дитячі відпочинкові заклади. Їх готовність до відкриття сезону та проведення літньої кампанії 2019 року перевірила робоча група, до складу якої увійшли керівництво, спеціалісти та методисти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, фахівці Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

   За час роботи комісії, з 23 по 28 травня, обстежено 17 закладів загальної середньої і позашкільної освіти району, на базі яких працюватимуть пришкільні, мовні, профільні табори,  табори праці і відпочинку, та 12 закладів дошкільної освіти, що влітку працюють за санаторним режимом.

   Готовність закладів відпочинку визначалася за підсумками виконання планів-завдань (визначених попередньо відповідними установами та організаціями), які передбачали проведення лабораторних досліджень питної води за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками; проведення профілактичних медичних оглядів та гігієнічного навчання працівників закладу; наявність узгодженого перспективного двохтижневого меню з урахуванням виконання норм харчування; наявність угоди на проведення заходів з профілактичної  дератизації; наявність списків постачальників харчових продуктів тощо.

   Особлива увага зверталася на санітарно-гігієнічний стан приміщень, прилеглих територій та харчоблоків, забезпечення медичного обслуговування дітей, наявність миючих та дезінфікуючих засобів, розпорядчої та іншої документації, створення умов як для безпечного перебування, так і для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей.

   Висновки щодо готовності відпочинкових закладів району до початку їх роботи письмово засвідчено у актах.

   Нагадаємо, що основна частина таборів з денним перебуванням дітей розпочне свою роботу з 3 червня 2019 року. По завершенню їх роботи запрацює профільний табір спортивного спрямування «Барса» та англомовний табір "Rainbow" КЗ Липоводолинська СШ.  Заклади працюватимуть в одну зміну, тривалістю 14 робочих днів.

 « повернутися до списку новин