Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРОАНАЛІЗУВАЛО РОБОТУ МІСЦЕВОГО ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ТА В СИСТЕМІ «PROZORRO»

   Під час чергової апаратної наради, що відбулася під головуванням очільника району Івана ЯРЕМЕНКА, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО інформувала про організацію виконання у підпорядкованій структурі Указу Президента України, що спрямований на забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади (Указ Президента України від 07.02.2008 № 109/2008).

   За її словами, відділом проводиться системна робота зі створення умов, що забезпечують реалізацію конституційного права громадян на письмове  звернення  та особистий  прийом, обов'язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильне виконання законодавчих норм.    Ця робота включає видачу розпорядчої документації, реєстрацію, облік та розгляд звернень, контроль та аналітику.

   Усі звернення, що надходять, ретельно опрацьовуються, об’єктивно та всебічно вивчаються, задля надання у встановлені строки письмових відповідей авторам.

   «Обговорення підсумків роботи зі зверненнями на засіданнях колегіального органу, нарадах керівників є однією із форм роботи, що сприяє їх кількісному зменшенню, недопущенню фактів порушень при їх розгляді», - зазначила начальник відділу.

   Співдоповідаючи з іншого питання порядку денного, що стосувалося впровадження в районі системи електронних державних закупівель «Prozorro», Любов ДМИТРУШКО  відзначила позитивні результати роботи підпорядкованої структури  у вигляді проведених закупівель, ефективного використання бюджетних асигнувань та проблемні моменти,  що мають місце при закупівлі товарів, робіт та послуг через систему електронних державних закупівель.« повернутися до списку новин