Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів

   Пропагуючи здоровий спосіб життя через масовий легкоатлетичний спорт з залученням підростаючого покоління до регулярних занять спортом, 2 травня 2018 року на базі Липоводолинської дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» Липоводолинської районної ради відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ спортивних ігор школярів.

   В змагання взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів із загальною кількістю учасників -  45 осіб.

   Команди змагалися в чотирьох видах легкоатлетичної програми: кросі, бігу на коротку дистанцію, стрибках у довжину з розбігу та метанні м'яча на дальність.

   У загальнокомандному заліку за підсумками  чотирьох видів змагань найбільшу кількість залікових очок набрали команди з КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (І група) та Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ група), на другому місці команди Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І група) та Яснопільщанського НВК (ІІ група), на третьому – команда Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І група).

   Переможці та призери спортивних змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

   Кращі чотириборці, що ввійдуть до складу районної збірної команди юнаків і дівчат, будуть захищати «кольори» Липоводолинського району в обласному етапі спортивних змагань.

   Тож, побажаємо нашим землякам вдалого старту та гучних перемог!« повернутися до списку новин