Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Стипендія губернатора для талановитої молоді

   20 лютого в Сумській обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення стипендій губернатора області школярам, які є відмінниками навчання, активістами учнівського самоврядування, лідерами спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

   Церемонія урочистого нагородження розпочалася із вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, які ціною власного життя відстоювали європейське майбутнє нашої держави.

   На урочистому заході були присутні голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Олексійович Клочко та директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова.

   З вітальним словом до присутніх звернувся очільник Сумської обласної державної адміністрації Микола Олексійович Клочко, який зазначив, що в умовах сучасного життя інтелект є найбільшою цінністю суспільства. Адже школярі, які мають високі навчальні досягнення та здобувають перемоги в олімпіадах, конкурсах і фестивалях є запорукою майбутнього України – європейської держави.

   У нинішньому році губернаторську стипендію отримала учениця 10 класу Беївського НВК Гелеверя Каріна за численні перемоги в учнівських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, спортивних змаганнях. Каріна займається науково-дослідницькою роботою і здобула І місце в обласному етапі захисту наукових робіт МАН. Вона очолює самоврядування Беївського НВК, подає гідний приклад молодшим школярам.

   Ми вітаємо Каріну з цим знаменним досягненням та бажаємо їй успішно долати нові творчі та інтелектуальні вершини.

 

 

 « повернутися до списку новин