Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2020 ТА НОВАЦІЇ ЗНО-2021

   В Україні завершилась основна та додаткові сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Відтак Українським центром оцінювання якості освіти, в ході брифінгу виконувача обов’язків директора Валерія Бойка «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021», підбито підсумки їх проведення.

   За даними центру, що на офіційному сайті, цьоріч учасники могли складати сертифікаційні роботи шістьма мовами, а також з використанням технології друку для людей з вадами зору. Для шести предметів могли обрати мову сертифікаційної роботи (українську, російську, польську, румунську, молдавську та угорську).

   Усього абітурієнти складали 11 предметів. Відсоток осіб, які подолали поріг за балами ЗНО виріс з усіх предметів.  За кількістю учасників, які отримали 200 балів за ЗНО, лідирує місто Київ - 108 осіб. Найбільша кількість учасників - 149, - отримали 200 балів з математики.

   Особливістю зовнішнього тестування у 2021 році стане те, що випускники, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

   За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua

 « повернутися до списку новин