ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

«ВІНОЧОК ДРУЖБИ» ВІД ЮНИХ ХОРЕОГРАФІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

   Понад сотню учасників вправлялася в народному та сучасному танці на районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

   Свою майстерність продемонстрували 24 хореографічні колективи початкового та основного рівнів у трьох вікових категоріях.

   На сцені розгорнулося справжнє мистецьке дійство. Яскраві костюми, цікаві хореографічні постановки, феєрверк емоцій і танцювального драйву, з яким учасники презентували свої найкращі творчі доробки, додали фестивалю особливої неповторності.

   Переможцями у конкурсних номінаціях з народної хореографії та сучасного танцювального мистецтва у різних вікових групах стали: хореографічні колективи  «Перлини», «Мальви» та «Смайл» (керівник – Юлія ЗАВОРОТЬКО), хореографічний колектив «Веселка» (керівник - Лілія МУМРЯК), хореографічний  колектив  «Мрія» (керівник – Сергій ГУЩА),  хореографічний колектив «Капітошки» (керівник – Ольга ВАЛЮХ) та юні хореографи з «Глорії» (керівник - Ірина ГОЛОВКО).

   Сльози радості від перемоги, сум від поразки, фото на згадку, нагороди, неймовірні враження – саме такою була атмосфера цього дня в залі, де відбувалося конкурсне дійство.« повернутися до списку новин