Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Організація навчальних проектів з фізики за оновленою програмою

  Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 18 квітня 2018 року на базі Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся методичний порадник з теми «Організація навчальних проектів за програмою фізики основної школи».

   Мета заходу – надання методичної допомоги вчителям фізики щодо організації навчальних проектів з фізики за оновленою програмою.

   Методист РМК Мороз Л.В. ознайомила з вимогами та методикою організації навчальних проектів, надала рекомендації щодо доцільності їх проведення на різних етапах уроку. Практична частина передбачала проведення уроків фізики у 8 та 9 класах, на яких учні продемонстрували навички пошукової, дослідницької та практичної діяльності у ході роботи над проектом.

   Завершився захід консультаційним діалогом, під час якого вчителі мали можливість поставити Мороз Л.В. запитання, що стосуються перспектив викладання фізики та розглянути проблемні питання сьогодення в рамках викладання предмету.

   За підсумками роботи методичного порадника вчителям фізики були надані методичні рекомендації.« повернутися до списку новин