Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯК ПРОХОДИВ ЕСТАФЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ 49+» НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

   У лютому 2019 року стартувала обласна естафета «Позашкілля Сумщини – 49+», що започаткована в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».

   Атрибути естафети – перехідний кубок і книга уже встигли побували на Тростянеччині, Охтирщині, Великописарівщині, Краснопільщині, Сумах, Лебединщині, яка і передала їх позашкільникам нашого району.

   Тож упродовж тижня, з 8 по 14 квітня, уся увага позашкільної спільноти регіону була прикута до липоводолинського краю, де продовжувала свій шлях обласна естафета закладів позашкільної освіти.

   Якнаймасштабніше презентувати свої можливості для розвитку творчих здібностей, вільного вибору напряму навчально-творчої діяльності, цікавого змістовного спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей  та учнівської молоді – таким було завдання педагогів та вихованці закладів позашкільної освіти району.

   Стартував естафетний тиждень заходами еколого-натуралістичного спрямування, які допомогли гуртківцям районного Будинку для дітей та юнацтва зробити чистішими вулиці селища Липова Долина.

   Наступного дня вони розважалися у пізнавально-ігровій програмі «Вербна неділенька» та змагалися за першість у вмінні швидко та без штрафів долати  перешкоди на знайомій для всіх туристів смузі.

   Напруженим, проте активним та веселим, був третій день естафети, бо на гостини до позашкільників Липоводолинщини завітали роменчани – колеги та вихованці з районного центру дитячої та юнацької творчості.  «Гостьова»  програма дня включала екскурсію закладом, знайомство з напрямами його діяльності, майстер-класи  та спільні гурткові заняття.

   А днем пізніше, проведені керівниками гуртків майстер-класи з декоративного розпису, виготовлення сувенірів та художньої обробки деревини, в рамках фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Майстерня творчого відкриття», далися в знаки, адже усі зроблені цього дня дитячі вироби вирізнялися своєю естетичністю, креативністю та оригінальністю.

   12 квітня 2019 року особливо запам’ятається усім учасникам цікавим та яскравим дійством з передачі естафетних символів Роменському району, в ході якого організовано виставку кращих робіт вихованців та педагогів районного Будинку для дітей та юнацтва, концертну програму за участю хореографічних та вокальних колективів, урочисте вручення перехідного кубка та книги позашкілля колегам з роменського краю.

   В наступні два дні естафета продовжила свою ходу у стінах закладів позашкілля, де гуртківці  вдосконалювали хореографічні навички та вміння, вчилися сучасних технік писанкарства.

   Сподіваємося, що, представивши найяскравіші творчі надбання, позашкільники Липоводолинщини займуть чільне місце на сторінках книги позашкільників регіону, яка наразі пишеться.

      

           

       

 

      

 

 « повернутися до списку новин