Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Поряд з олімпійцями!

   З 10 по 15 вересня 2018 року в Комунальному закладі Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту України.  В ході даного заходу були проведені зустрічі з видатними спортсменами району, Олімпійські уроки у кожному класі, спортивно-масові заходи та змагання, конкурси, вікторини на Олімпійську тематику.

   Шкільні Олімпійські ігри розпочалися з конкурсу «Розминка чемпіонів», де школярі демонстрували свій фізичний розвиток та підготовку.

   Під час Олімпійських уроків виконувалась церемонія запалення Олімпійського вогню, звучала клятва і девіз юних олімпійців, проходила презентація Олімпійського руху в світі та в Україні. Цікавий та змістовний урок проведений в 10 класі під гаслом «Поряд з олімпійцями!», на якому учні-спортсмени Кіптенко Юрій та Курило Анна презентували свої спортивні досягнення перед однокласниками.

   Протягом тижня, в ході спортивних протистоянь, учні змагалися з баскетболу 3х3, міні-футболу, в легкоатлетичних змаганнях та «Веселих естафетах», де суперники доводили свої технічні та тактичні здібності, спортивний досвід і волю до перемоги.

   Кульмінацією предметного тижня став майстер-клас від КМС зі стрільби з лука Євгена Вовка. Під час зустрічі учні ознайомилися з даним видом спорту, який входить в програму Олімпійських ігор. Школярам була надана можливість продемонструвати свою стрілецьку влучність. Після зустрічі учасники свята побажали один одному високих спортивних результатів, здоров’я і віри у власні сили у досягненні своїх мрій.

 Вовк М.Є., учитель фізичної культури

 « повернутися до списку новин