Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Україна – країна нескорених

   21 листопада вся Україна відзначає день, що знаменує боротьбу і незламність духу – День Гідності та Свободи. Учні Капустинської школи організували та провели захід під назвою «Україна – країна нескорених».

   Всі бажаючі зібралися в стінах шкільного музею, щоб згадати події революції  осені 2004 та  листопада 2013- лютого 2014  років у долі України. Ващенко Єлизавета зачитала поезію, в якій розкрила головну думку: чому  люди ішли на Майдан?  Ващенко Максим та Євтушенко Сергій постали в образах Сергія Нігояна та Героя Крут і показали,  що вони -  українці і стояли кожен у свій час, за рідну землю, за Україну. Слова ведучих іще раз довели, що  ми – нація, яка здатна відстоювати свій вибір, але, на жаль, часто ціною людських життів. Під час заходу присутні під тужливу мелодію «Пливе кача»  вшанували пам’ять  всіх загиблих хвилиною мовчання та згадали, що саме 25 листопада минає чотири  роки від дня смерті нашого земляка Скорописа М.В. Учні мали змогу переглянути експозицію «Героям присвячується…», згадали тих, хто став першими жертвами революції Гідності та  своїх земляків, учасників АТО.

   Такі заходи покликані пробудити патріотичні почуття в душах учнів, щоб вони в майбутньому не були осторонь долі держави, а відстоювали і підтримували демократичний шлях розвитку, цінували гідність, права і свободу кожного.« повернутися до списку новин