Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Засідання творчої групи вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Нікому не можна дати освіту на засадах

якоїсь окремої науки незалежно від інших наук.

   Однією з найважливіших проблем сучасної освіти є помітне зниження зацікавленості учнів до навчання. Оновлення змісту освіти у ХХІ столітті вимагає розв’язання складної проблеми: як перетворити гігантський масив знань в індивідуальне надбання та знаряддя кожної особистості? Головне завдання вчителя –  підготовка учнів до сучасного життя, тобто формування в них необхідних компетентностей, а одним із засобів їх формування  є інтеграція навчальних предметів.

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 21 травня 2018 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  відбулося  засідання  районної творчої групи вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін.  Для роботи творчої групи обрана  науково-методична  проблема: «Використання інтегрованих уроків для формування ключових компетентностей, ціннісних та світоглядних орієнтацій учнів», позаяк  інтеграція вважається необхідним дидактичним засобом, за допомогою якого можливо створити в учнів цілісну картину світу, мотивувати до навчання.

   Члени творчої групи обговорили  план роботи,  обмінялися інформацією щодо науково-методичної літератури  з проблемного питання.  Методист РМК Хижняк О.М. надала методичні рекомендації щодо технології проведення інтегрованих уроків. 

   У результаті обговорення вчителі констатували, що тема є актуальною і потребує подальшого опрацювання в умовах реформування освіти.« повернутися до списку новин