Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Квітує літо в Синівському «Зореліті»!

Літо в «Зореліті» – радісна пора.

З  року в рік її чекає шкільна дітвора.

Всім весело й цікаво, дзвенить дитячий сміх,

Сюрпризи і цікавинки чекають тут на всіх.

   Традиційно третього червня розпочався новий оздоровчий сезон  у  таборі з денним перебуванням «Зореліт»  Синівської ЗОШ. П’ятдесят чотири учні 1-7 класів з великим бажанням відвідують табір, знаходячи тут багато цікавих та захоплюючих справ за інтересами.

   Щодня  вихованці смакують калорійними сніданками та обідами, отримують солодкі сюрпризи, оригінальні сувеніри за участь у різноманітних конкурсах, інтелектуальних чи спортивних змаганнях.

   Першого дня  на дітей чекали розважальні заходи: свято «Сонячним квітом вирує наш час – літечко вже завітало до нас!»,  конкурс малюнків на асфальті  «Ми  діти української землі», рухливі ігри на свіжому повітрі та інтерактивна гра «Дарунки літа».

   У День дружби з великим  натхненням  вихованці створили  емблеми загонів «Калина», «Дивосвіт», «Козачата», «Соняшник»,  використовуючи   природні матеріали.  Згодом презентували їх на конкурсі  «Наша емблема – то символ загону».

   «Земля – наш дім, а ми господарі у нім! »  Під таким девізом продовжив роботу «Зореліт» третього дня.  Діти взяли участь у флешмобі «На варті матінки природи», усному журналі «Краса довкілля – справжнє диво». Родзинками цього дня стали перегляд відеороликів «Цікавий світ дикої природи»,  вікторина «У світі тварин» та  гра « Якби рослини вміли говорити».

   День творчості 6 червня  об’єднав талановитих, активних та креативних дітей. Учасники кожного загону розробили дизайн  стінгазети та  презентували свої творчі роботи.

   Захоплива гра-свято «Алло, ми шукаємо таланти!» пройшла на великому стадіоні села, зібравши  чималу кількість учасників та глядачів. Найталановитіші  залюбки демонстрували свої обдарування у  співі, хореографії  та декламуванні. Цього дня кілька нових яскравих зірочок загорілося на безмежному небосхилі «Зорельоту».

   День юних україночок та українців запам’ятався «зорелітівцям»  конкурсом  «Уплету я в коси стрічки кольорові».   Кращі зачіски в українському стилі демонструвалися глядацькому загалу та отримали гучну хвилю аплодисментів.

   У неповторний світ казки вихованці помандрували шостого дня. Розпочався він  екскурсією до сільської бібліотеки та конкурсом малюнків на асфальті «Упізнай героя».  Під час  відпочинку діти стали глядачами «театру» під відкритим  небом, де переглянули інсценізацію казки Л. Мовчун «Бабусина пригода».

   Оздоровча кампанія в розпалі. Кожен день залишає  в дитячих серцях незабутні  враження, нові знайомства, цікаві відкриття, наповнює юні душі промінчиками доброти.

   Вихованці «Зореліту» та їх батьки щиро вдячні за фінансову допомогу  в організації оздоровлення начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Любові ДМИТРУШКО та приватним підприємцям села Синівка.

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин