Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Успішно відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури

Якщо ви хочете навчити дітей мислити по-іншому,

вам доведеться навчитися учити по-іншому

Сократ

   Сучасна школа – це пошук нових ефективних технологій, методів, прийомів для формування зрілої, соціально-значимої особистості. І тому важливо, щоб випускники нової української школи володіли не тільки міцним запасом навчальних знань і вмінь, але і сформованими навичками саморозвитку та самоосвіти, необхідними компетентностями, що дозволяють їм легко адаптуватися у великому і складному інформаційному світі.

   Відповідно до плану роботи  районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА  12 квітня 2018 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури. У ході роботи засідання розглянуто актуальні питання: формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження сучасних  освітніх сервісів: ментальних карт та інтерактивних плакатів на уроках української літератури.          Методист РМК Хижняк О.М. акцентувала увагу педагогів на перевагах сучасних візуальних методів  роботи та надала методичні рекомендації щодо їх використання на уроках української мови та літератури.

   Кулинич С.О., вчитель Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділилася досвідом роботи щодо створення інтерактивних плакатів на уроках української літератури. Карпенко Л.В., вчитель КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, розповіла про можливості використання електронних ментальних карт на уроках та зацікавлення учнів сучасним критичним методом роботи.

   Практична частина семінару передбачала створення електронних ментальних карт та інтерактивних плакатів на задані літературознавчі теми. Філологи творчо працювали, креативно підходили до вирішення поставлених завдань. Учителі погодилися з думкою, що необхідно проводити корекцію викладання предмета відповідно до вимог сьогодення, позаяк інноваційна методика забезпечує: успішність, дисципліну, результативність роботи вчителя, зростання та розвиток можливостей учнів.« повернутися до списку новин