Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

МОН НАДАЛО РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ НА НАВЧАННЯ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ У 2019 РОЦІ

   Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації для місцевих органів виконавчої влади, органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти щодо особливостей прийому дітей на навчання до закладів загальної середньої освіти у 2019 році. 

   Відповідні  роз’яснення викладено у листі  № 1/9-227 від 05 квітня 2019 року.

   Окрему увагу закцентовно на  закладах загальної середньої освіти, що не змогли минулого року зарахувати всіх дітей відповідного віку, які проживали на їхній території обслуговування. У таких закладах рекомендовано заздалегідь розглянути перспективи і можливості створення додаткових класів, використання змінності навчання, раціональної організації освітнього процесу, переглянути, у разі необхідності, закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти.

   Також зазначено, що при зарахуванні дітей необхідно дотримуватися Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

   За матеріалами сайту http://osvita.ua/news/

 « повернутися до списку новин