ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ СУМЩИНИ В ДІЇ

   Масштабний захід зібрав у стінах Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 28 серпня 2019 року освітян регіону на традиційну серпневу конференцію,  щоб підбити підсумки усіх освітянських подій, досягнень та напрацювань року і обговорити нові освітні виклики та шляхи їх практичної реалізації.

   Його учасниками були і начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО та виконуюча обов’язки директора Комунальної установи «Липоводолинський інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської районної ради Тетяна КОЛОДЯЖНА.

   Тема цьогорічного зібрання педагогічних працівників регіону: «Від мети НУШ до формування змісту освіти».

   Для учасників конференції працювала виставка-презентація форм роботи закладів позашкільної освіти «Пізнаємо навчаючись».

   Модератором заходу виступила директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА. У форматі живого та активного спілкування освітяни обговорили нові траєкторії в діяльності закладів освіти області щодо реалізації концептуальних ідей НУШ.

   Присутні на заході посадовці та почесні гості, в числі яких:  начальник відділу державно-громадського управління освітою Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ольга МАЛИШЕВА,  виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО,  голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ відзначили лідируючі позиції області в реалізації реформи Нової української школи і тісну співпрацю в цьому напрямку депутатського корпусу та керівних органів управління освіти; засвідчили глибоку повагу щоденній праці вчителів, налаштувавши їх на всіляку допомогу та підтримку.

   Традиційно працівників освітньої галузі Сумщини відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.

   Виступи учасників пленарного засідання були присвячені визначенню завдань, що стоять перед педагогічною спільнотою Сумщини для успішної реалізації освітньої реформи: практичній реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі, формуванню громадянської самосвідомості, вихованню щасливої, успішної, здорової особистості.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua

 

 

 « повернутися до списку новин