ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Цариця наук на почесному місці

   Якщо хтось думає, що  математика досить  важка наука, той помиляється. В ході тижня математики, фізики та інформатики, що відбувся в стінах Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  організовані й проведені заходи ще раз довели помилковість цих суджень.

    Для учнів 4 класу було проведено конкурс «Кращий друкар»,  під час якого школярі показали своє вміння і майстерність швидко набирати, редагувати та форматувати текст. Найбільш якісно виконана  робота була у Ярошенко Артема і Назаренко Богдана.

   Зустріч з учнями 6 класу «Година запитань і відповідей» привідкрила  двері до цікавої і прикладної науки фізики. Для них були проведені пізнавальні фізичні досліди та цікаві конкурси.

   Учні 7-8 класів показали свої знання з фізики і проявили свою винахідливість під час гри «Щасливий випадок». Гра складалася з трьох геймів: «Далі, далі…», «Заморочки з бочки», «Вустами дитини». Переможцями стали учні 8 класу.

   В математичному змаганні-подорожі «Наодинці з математикою» взяли участь дві збірні команди учнів 6-7 класу «Медіана» та «Сокіл». До перемоги дійшла команда «Сокіл», випередивши своїх суперників лише на 3 бали. Хоч дорога була складною, але команди з гідністю пройшли всі випробування, показали свої знання, ерудицію та почуття гумору. Учасники переконали всіх присутніх в тому, що математика буває веселою та цікавою.

  Учні 9-11 класів взяли участь у грі «Математичні перегони», яка складалася з 5 етапів. Перемогу здобула команда учнів 9 класу.

   Цікаво було розв’язувати математичні головоломки, ребуси, давати відповіді на різноманітні питання, проявляти свою винахідливість та кмітливість. Проведені у рамках цього тижня заходи дають можливість краще і глибше пізнати математику та подивитися на неї як на «Царицю наук».« повернутися до списку новин