Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНЦІ ПИСАТИМУТЬ ЮВІЛЕЙНИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

   Традиційно у День української писемності та мови тисячі ураїнців беруть участь у флешмобі – Радіодиктанті національної єдності.

   У понеділок, 9 листопада, школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики, що не один рік є активними учасниками флешмобу,  писатимуть ювілейний ХХ Радіодиктант.

   Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван МАЛКОВИЧ. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса МАСЕНКО, а читатиме диктант знаменита акторка Римма ЗЮБІНА.

   Спецпроєкт, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура о 9.00. Тож спершу ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання Радіодиктанту, який розпочнеться о 9.15.

   Студію для написання диктанту для гостей облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського, де відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог.

   Час для надсилання готового тексту - астрономічна доба.

   Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11.00.

   Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

   Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

   Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

   Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio  9 листопада.

   Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1-2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

   За матеріалами: https://corp.suspilne.media/newsdetails/3103« повернутися до списку новин