Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День загону в «Зореліті» - свято творчості й краси!

     Коли разом, то ми – сила!

   День загону  у пришкільному таборі «Зореліт» Синівської ЗОШ 30 травня розпочався веселою ранковою зарядкою, яку так полюбляють усі вихованці. Після смачного сніданку на дітей чекав неординарний творчий конкурс  «Краса своїми руками». За його умовами вихованці табору повинні створити та презентувати емблеми, використавши яскравий природній матеріал.

   Дитяча творчість та фантазія швидко  заполонила «Зореліт». Спочатку всі учасники конкурсу знайшли собі однодумців за інтересами. Творчі групи тривалий час обговорювали зображення  кожної емблеми.  Юні художники та вправні майстри оригінально оздобили емблеми. Робота кипіла дружно і злагоджено.

   Вихованці загонів «Водограй», «Веселка», «Барвінок», «Соняшник» оригінально презентували девіз, патріотичну речівку та емблеми. У результаті конкурсу перемогу здобули загони «Соняшник»   та «Водограй».

   З особливим захопленням діти взяли участь у інтерактивній грі «Колектив – це я + ти». Вихованці табору  активно обговорили закони життя у «Зореліті»,  визначили найважливіші моральні цінності.

   Родзинкою дня стала зустріч з головою громадської організації «Серця Кіборгів» Анатолієм Свиридом, учасником АТО,  який героїчно боронив цілісність нашої України на Сході. Вихованці табору з хвилюванням  переглянути документальний фільм про захист Донецького аеропорту.

   Швидко минув День загону, насичений  позитивними емоціями, незабутніми враженнями та дружнім спілкуванням.« повернутися до списку новин