ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВИВЧЕННЯ РЕАЛЬНИХ КРОКІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ ВИМОГ ДО НОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

   Новий 2018/2019 навчальний рік для освітян всієї України буде особливим і наповненим цілою низкою яскравих нововведень. Тож на передодні його старту  спеціалісти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації перевіряють як на місцях  готові до новацій та успішного втілення ідей і принципів нового освітнього простору.

   Такі огляди закладів загальної середньої освіти Липоводолинщини з метою вивчення стану їх підготовки до роботи у 2018/2019 навчальному році та осінньо-зимовий період здійснено 14 серпня  2018 року головним спеціалістом відділу професійної, вищої освіти та наукової роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Юлією Маківською.

   В ході роботи основну увагу приділено вивченню рівня забезпечення освітнього простору Нової української школи, зокрема проведення капітальних та поточних  ремонтів класних кімнат та шкільних приміщень із запровадженням нових дизайнерських рішень, наявності укомплектованих навчальних осередків для першокласників, використанню субвенційних та інших коштів на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти. Обговорено проблемні питання, що потребують нагального вирішення для сталого функціонування та розвитку галузі.



« повернутися до списку новин