Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

З Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі діти!

Шановні батьки, відвідувачі сайту!

   У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей.

   Дитинство - дивовижна пора в житті кожної людини. Це час, коли світ навколо сповнений яскравих фарб, а ти щиро віриш в диво і радієш кожному  новому дню. Це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

   Тому ми, дорослі, повинні зробити все можливе, щоб сьогодення і  майбутнє маленьких українців було квітучим, радісним та спокійним. Святий обов’язок родини, закладів освіти, органів влади та громадськості дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

   У цей святковий день бажаю Вам, дорогі діти, мирного неба, яскравого сонця, відмінного відпочинку під час літніх канікул, нових відкриттів і незабутніх вражень!

   Нехай в країні вашого дитинства не вщухає музика щастя, не закінчується свято веселощів і радості, а рідні завжди оточують вас турботою і любов’ю!

З повагою,

начальник відділу освіти, молоді

та сорту Липоводолинської

районної державної адміністрації                                                              Дмитрушко Л.М.« повернутися до списку новин