Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Питання організації реєстрації осіб, здобувачів загальної середньої освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року розглянуто на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації

   5 лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років зможуть зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання до 25 березня 2019 року.

   Питання організації реєстрації осіб, здобувачів загальної середньої освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року розглянуто на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації, яка відбулася 11 лютого в режимі відеоселекторного зв’язку.

   Про основні моменти процесу реєстрації для участі в тестуванні доповіла директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

   «У закладах освіти проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо порядку та особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. В предметних кабінетах створені куточки, які містять інформацію про календар зовнішнього незалежного оцінювання, порядок реєстрації, процедуру реєстрації. Проведено нараду щодо підготовки відповідальних за формування реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Схема реєстрації в порівнянні з минулим роком не змінилася», - зазначила Вікторія Павлівна.

   У районі загальну середню освіту здобувають 45 одинадцятикласників. З метою підготовки до реєстрації в закладах освіти вже відбулися батьківські збори, класні години, на яких опрацьовані нормативні документи, що регламентують підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, питання реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, підготовки пакету документів для реєстрації.

   Наступний етап роботи – реєстрація випускників.« повернутися до списку новин