Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Тут починається майбутнє Нової української школи

   Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, земля одягається в зелень, квітнуть сади, перегукуються пташиним співом гаї.

   Багато народних традицй пов'язано з найулюбленішим весняним святом усіх християн - Великоднем або Святом Пасхи, днем Воскресіння Ісуса Христа. Саме цьому дню була приурочена нарада керівників закладів освіти, яка відбулася 25 квітня на базі Семенівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів.

   У рамках проведення наради заклад освіти презентував свою роботу із втілення  ідей Нової української школи, створення нового освітнього простору, виховання у дусі національних традицій.

   Перед  початком наради  директор Тетяна ГРИЦАЙ провела невелику екскурсію школою, представила  постер,  на якому розміщена інформація про всі напрямки діяльності закладу та щойно створений стенд «Керувати – вести до успіху інших» - своєрідну алею директорів школи. Потім учасники наради побували у блоці для молодших школярів, де колектив створює  нове  освітнє середовище під назвою «Тут починається майбутнє», в класній кімнаті 1 класу, яка готова вже сьогодні зустрічати першокласників Нової української школи.

   Мабуть, найприємніше для всіх отримувати подарунки. Цього дня гості на них не скупилися:  ляльковий театр, створений власними руками, подарував Синівський освітній округ, оригінульну книгу «Весела лічба» виготовив Яснопільщанський НВК, набір настільних ігор подарувала Калінінська ЗОШ, набір Дьєнеша  - Колядинецький НВК. Педагогічний колектив дуже вдячний за такі цікаві, оригінальні, необхідні подаруки та виявлену увагу.

   Після ознайомлюючої екскурсії  учасників наради було запрошено в актовий зал,  де відулася презентація проекту «Писанкова Україна». Результатом роботи – є карта України з писанками всіх її областей, виготовлена вчителями та старшокласники. Далі відбувся виховний захід «Святкові дзвони Великодня». Гості закладу пригадали звичаї і традиції,  пов’язані з цим днем та отримали в подарунок  декоративні  писанки-вишиванки. Адже за давньою традицією у візерунках писанок закодовано найкращі побажання добробуту, злагоди та любові. Даруючи писанки, ми ніби вручаємо листівки з найкращими привітаннями. Захід завершився побажаннями: «Розповідайте друзям, знайомим, рідним про славні народні традиції України, зберігайте їх, примножуйте, бо це – наша історія, наша культура. Нехай якнайшвидше кожен здобуде перемогу добра над силами зла у своїй душі. Щоб не тільки вустами, а й чистим серцем на привітання "Христос воскрес!", відповісти "Воістину воскрес!"

   По завершенню свята  відбулася нарада, на якій розглядалися актуальні питання з підготовки до цьогорічної літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії, організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації, харчування та медичного забезпечення у 2019 році, створення медіатек та ресурсних кімнат, результатів атестації педагогічних працівників тощо.  Окрему увагу приділено питанню фінансування галузі, раціональному використанню бюджетних коштів, реалізації проекту Нової української школи.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин