ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НА ПОДОЛАННЯ РІЗНИЦІ МІЖ ЯКІСТЮ ОСВІТИ В СЕЛІ І В МІСТІ БУДЕ СПРЯМОВАНО ОКРЕМІ ЗАХОДИ МОН

   Про це, перебуваючи на Сумщині, зазначила Міністр освіти і науки України Ганна НОВОСАД.

   За її словами, метою візиту в Сумську область стало передусім бажання побачити, як влаштована освіта в маленьких сільських школах.

   «Коли працюєш в Міністерстві, формуєш політику щодо мережі, розподілу коштів, бачиш просто цифри, а не реальну ситуацію в кожному закладі. Не бачиш стан цих шкіл, стан доріг, реальну забезпеченість автобусами, тому я хочу для себе зробити певні висновки, – говорила міністр. – Відвідавши Сумщину і Чернігівщину, я побачила, що в цих областях є проблема з оптимальною мережею навчальних закладів, що спричинена передовсім демографічною кризою та низькою щільністю населення».

   В ході візиту міністр побувала в опорних школах у Сумському, Лебединському та Глухівському районах, зустрілася з керівниками місцевих органів управління освітою.

   Зустрічаючись з керівниками структур, що опікуються питаннями освіти у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах міністр відзначила лідируючі позиції Сумщина щодо використання освітніх субвенцій на Нову українську школу, проведення інтернету, закупівлю комп’ютерів, природничо-математичних кабінетів та кабінетів української мови. «Це приклад, до якого варто прагнути іншим», – підкреслила Ганна НОВОСАД.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua.

 « повернутися до списку новин