ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

«Весела продльонка»

   КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. вже давно чекала на приїзд іноземного волонтера. І, нарешті, наші очікування виправдалися. Протягом трьох тижнів заклад брав участь у проекті GoCamp Afterschool – позашкільному інтерактивному навчанні, ініційованому громадською організацією Global Office за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив.

   Велика шкільна родина гостинно зустріла волонтерку зі Сполученого Королівства Сару Леслі Уоррен, дуже цікаву особистість, людину з багатим волонтерським досвідом, яка щедро ділилася з таборянами душевним теплом, позитивним настроєм, знаннями та вміннями, мотивуючи кожну дитину до спілкування англійською мовою.

  Учні 5-9 класів нашої школи відвідували мовний табір, програма якого включала виконання проекту «Wreaths Art», засідання кіноклубу, рухливі ігри, спільні екскурсії, подорожі, експерименти, відвідування волонтером уроків англійської мови. Крім того, учні опановували техніку орігамі та знайомилися з мистецтвом драми.

   Від Сари таборяни дізналися багато цікавих фактів про визначні місця Лондона, рідного міста нашої гості. Вона охоче розповідала дітям про Лондонський Тауер, де пропрацювала кілька років, про найцікавіші історичні події, долучаючи учнів до їх драматизації. Розучила з ними пісню «London’s burning», яка пов’язана з однією із трагічних сторінок британської столиці та танці, які супроводжувалися ритмічними рухами та позитивним настроєм. Зі свого боку школярі познайомили її з українськими традиціями, запросивши до місцевого музею, відвідали разом з нею льодову ковзанку в м. Ромни.

   Завершилась робота в таборі великою міжкультурною подією –концертом з промовистою назвою «Together we can change the world».

   Наймолодші таборяни продемонстрували свої акторські здібності, розігравши казку «The House in the Woods». Зі сцени лунало поетичне слово велетнів української та англійської поезії: Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, Роберта Бернса та Уільяма Шекспіра. Глядачі отримали насолоду від флешмобу «Happy Campers», сольних та колективних танцювальних виступів. Родзинкою танцювального мистецтва став шотландський народний танок у виконанні таборян і Сари. Також зі сцени звучали українські та англійські пісні, вивчені учнями у таборі. Завершилось свято фінальною композицією «Together we can change the world» та словами подяки Сарі від усієї шкільної родини.

   GoCamp Afterschool дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій та доступній формі, весело провести час разом із друзями та волонтером, розвинути свої таланти, розкрити свої особистісні якості, отримати пізнавальну інформацію та навчитися новому.

Учителі англійської мови Ілюхіна С.О., Семеліт Л.В., Свєтлова Л.О.« повернутися до списку новин