ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Зі святом!

Дорогі учні, випускники, шановні педагоги і батьки!

   Щиро вітаю всіх зі святом «Останнього дзвоника», який 25 травня пролунає над усіма школами нашого славетного липоводолинського краю. Засіяна невтомною працею вчителів освітянська нива врожаїть цього року талантами, яскравими особистостями та перемогами наших школярів у творчих конкурсах, олімпіадах і спортивних змаганнях. І ці досягнення – результат спільної праці дітей, учителів і батьків.

   Для кожного з нас «Останній дзвоник» є символом успішного подолання чергового життєвого рубежу: для більш ніж тисячі школярів - це провісник радості й веселощів, це чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи й настає казкова пора літнього відпочинку; для одинадцятикласників  – хвилюючий день прощання зі школою, коли бентежний передзвін дзвоника відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості;  для педагогів та батьків – радість за успіхи та водночас хвилювання за початок  дорослого життя їх вихованців.

   Закінчуючи черговий навчальний рік бажаю вчителям та школярам гарного відпочинку, весело і з користю для себе провести літні канікули, набратися сил та енергії перед наступним навчальним роком, а випускникам - здійснення всіх мрій і задумів, світлих сонячних життєвих доріг та щасливої долі.

   Нехай кожен день літа дарує всій освітянській родині Липоводолинщини хвилини миру й радості!

З повагою,

начальник відділу освіти, молоді

та спорту Липоводолинської районної

державної адміністрації                                                                                               Л.М.Дмитрушко

 « повернутися до списку новин