ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗВІТУВАВ ПРО ХІД СТВОРЕННЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

   В районі активно триває процес реалізації освітньої стратегії зі створення відповідних умов та забезпечення психолого-педагогічної підтримку дітей з особливими освітніми потребами.

   Створення Липоводолинського інклюзивно-ресурсного центру – є цьому підтвердженням.

   Центр створено на базі опорної школи, на що з районного бюджету виділено 120,0 тис. гривень.

   10 липня 2018 року за участі заступників голів районної державної адміністрації та районної ради Володимира ГРИЦАЯ та Олександра КЛЬОПА, голови  постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту Євгенія СИДОРОВА, селищного голови, працівників установ та організацій району відбувся презентаційний звіт органу управління освітою, як головного фінансового розпорядника, про використання коштів районного бюджету на проведення капітального ремонту приміщення Липоводолинського ІРЦ, облаштування прилеглої території та зони доступності для дітей з особливими освітніми потребами.

   В ході робочої зустрічі присутні мали можливість оглянути упорядковану прилеглу територією, відремонтовані кімнати, ознайомитися з ходом реалізації планових заходів зі створення та введення в дію Центру.

   «Рішення про створення Комунальної установи «Липоводолинський інклюзивно-ресурсний центр» було прийнято у березні 2018 року, на виконання Постанови Уряду від 12 липня 2017 року.  В цей короткий проміжок часу завдяки злагодженим діям, порозумінню  і тісній співпраці керівництва району, депутатів зроблено важливий крок у організації навчання особливих дітей. Фактично щоденна робота в Центрі працівників відділу Олександра БЕРЕЗИ та Володимира ЛИСЕНКА, керівників, педагогів та працівників закладів освіти Олексія САЯ, Віктора ГРЕЧАНИКА, Руслана БЕРЕЖНОГО, Олександра ПАРХОМЕНКА, Петра ЛУПІЙКА, Володимира ПОСЯ, Віктора ВЕРТІЯ, Володимира ТИМОШЕНКА, Володимира МАТЮШЕНКА та інших з його облаштування, стали прикладом злагодженості, швидкості та якості і  головне – результативності для створення належних умов для дітей з особливими освітніми потребами.  Результат на сьогодні – це капітально відремонтовані внутрішні приміщення: ресурсна кімната, кімнати для групових занять, де діти займатимуться з логопедом, дефектологом та психологом, облаштована зона доступності та створені можливості вільного переміщення дітей в навчальних кімнатах,  впорядкована  прилегла територія. Фахівці, що визначені на конкурсних засадах, допомагатимуть реалізувати право дітей віком від 2 до 18 років на здобуття відповідного освітнього рівня», - зазначила в ході звіту-презентації начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО.

   Наступні етапи роботи - наповнення приміщення сучасними меблями та приладдям, що створить комфортні умови для навчання і організація роботи сайту установи, на якому батьки зможуть ознайомитися з діяльністю Центру, його послугами, переліком фахівців, які там працюватимуть.

   Планується, що Центр зафункціонує з серпня 2018 року.

 « повернутися до списку новин