Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗАКОНОДАВЧО ВИЗНАЧЕНА НОРМА ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ НЕ ПІЗНІШЕ 1 ЛИПНЯ Є ДІЄВОЮ І В УМОВАХ КАРАНТИНУ

   Про це в ході чергової відеоселекторної наради,  проведеної днями Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації для керівників органів управління освітою, директорів інтернатних закладів, зазначила директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

   Учасниками робочого он лайн зібрання  були начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, головний спеціаліст відділу Світлана ДЕМИДЕНКО та методист РМК Людмила МОРОЗ.

   Проговорюючи актуальні освітні питання, директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА акцентувала увагу на тому, що закладам загальної середньої освіти необхідно завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів. Поряд з цим необхідно врахувати, що відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників. В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено.

   Очільниця освіти області також зазначила, що з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН України рекомендовано не проводити масові заходи  із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.

   Присутні на нараді працівники обласного Департаменту – Світлана БИРЧЕНКО, Юрій ХАРЛАМОВ, Марина ШАПОВАЛ  акцентували увагу на питаннях проведення підсумкового оцінювання учнів, зовнішнього незалежного оцінювання випускників, впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту», зокрема норм щодо припинення безстрокового трудового договору з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, яким виплачується пенсія за віком та укладення контрактів з керівниками закладів загальної середньої освіти.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua

 « повернутися до списку новин