Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯКІСНА ОСВІТА ШКОЛЯРІВ – ПРІОРИТЕТ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЩО ТРИВАЄ

   Сучасна освіта перебуває в процесі реформування. Концепція Нової української школи має визначальний вплив на удосконалення управлінської діяльності, методів та засобів навчання сучасних школярів, пошуку шляхів реагування на зміни в освітянському просторі.

   З огляду на ці актуальні завдання в стінах відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації під модеруванням начальника Любові ДМИТРУШКО  відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району. До участі у зібранні, де порушувалося широке коло питань зі створення умов задля стабільного проходження 2018/2019 навчального року, долучилися фахівці відділу та районного методичного кабінету.

   Реалії функціонування мережі закладів освіти, чисельності класів та контингенту учнів у них, фінансування шкіл за фактичною мережею поточного навчального року, створення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  безбар'єрної доступності, впровадження Нової української школи, в рамках реалізації однойменної Концепції - на цих питаннях акцентувала увагу начальник відділу Любов ДМИТРУШКО.

   «Освіта  була  і  надалі залишається  основою  для  розвитку  особистості, суспільства  та  держави.  Органом управління освітою та школами, за підтримки владних структур району, очільників місцевих сільських громад  здійснена кропітка робота, націлена на удосконалення системи освіти району, створення інноваційного освітнього простору для навчання школярів, рівних умов доступності. Тому забезпечення  високоякісної  освіти  на  всіх  її  етапах  є нашим пріоритетним завданням у 2018/2019 навчальному році», - відзначила Любов ДМИТРУШКО.

   Продовжуючи висвітлення питань порядку денного, фахівці відділу Світлана ДЕМИДЕНКО, Жанна АВРАМЕНКО та Валентина НОЗДРА консолідували найактуальнішу інформацію щодо особливостей формування статистичної звітності,  завдань психологічної служби на 2018/2019 навчальний рік у роз’ясненнях та рекомендаціях.

   Завершальним етапом робочої зустрічі освітян стало обговорення шляхів успішного втілення ідей і принципів нового освітнього простору та досягнення стовідсоткових реальних результатів у кожному напрямку загальної середньої та позашкільної освіти району.« повернутися до списку новин