ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття

   З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я; ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров'я у Яснопільщанському НВК з 16 по 19 жовтня 2018 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

   В рамках тижня вчителем основ здоров’я Біликом О.В. та класними керівниками 2, 4-9 класів були проведені тематичні бесіди, виховні години,  усні журнали, години спілкування.

   У 8 класі було проведено урок-вікторину «Азбука безпеки»; у 2,3-4 класах – мультгодини «Безпека нашого життя»; у 5-9 класах були проведені відеолекції «Як вижити в надзвичайних ситуаціях?», «Цивільна оборона населення у надзвичайних ситуаціях». Учні навчально-виховного комплексу активно взяли участь у конкурсі малюнків на тему  «Це повинен знати кожний». Переможцем цього конкурсу стали учні 9 класу зі своєю роботою «Обережно, вогонь!»

   Проведення подібних просвітницьких заходів надзвичайно важливе у контексті вироблення практичних навичок, дій в екстремальних ситуаціях та формування здорового способу життя.

   Заходи, які відбулися протягом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для дітей.« повернутися до списку новин