Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

МАЄМО ПРАЦЮВАТИ НАД СТВОРЕННЯМ ОПТИМАЛЬОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

   Ряд ключових питань щодо удосконалення та розвитку освітньої галузі регіону в період реформування обговорили учасники планової наради, що відбулася 20 лютого 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації під головуванням куратора освітньої галузі району Любові ДМИТРУШКО.

   Освітня реформа ставить нові виклики перед громадами: підходи до фінансування галузі, перспективи її соціально-економічних показників, оперативність в управлінні та виконавська дисципліна, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, розвиток інклюзивного середовища... Ці та інші питання розглянуто в рамках робочого зібрання керівників  закладів загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти району, працівників структурних підрозділів відділу.

   «Ми продовжуємо забезпечувати умови рівного доступу до якісної освіти школярів шляхом впровадження нових державних стандартів, інформатизації та  комп’ютеризації освітнього процесу, підтримки юних творчих обдарувань, створення належних умов для дітей з особливими освітніми потребами, організації харчування, підвезення тощо. Незважаючи на це, мережа малокомплектних закладів загальної середньої освіти,  де вартість утримання одного учня перевищує нормативні показники у 3-4 рази, потребує кардинальної  модернізації», - наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО.

   Окрему увагу в ході розгляду питань порядку денного приділено виконанню вимог законодавства щодо протидії булінгу в закладах освіти та участі випускників у зовнішньому тестуванні 2019 року.

   За результатами проведеної наради керівникам закладів освіти дано відповідні доручення з регламентованим термінами їх виконання.

 « повернутися до списку новин