ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АКТУАЛЬНИХ ГАЛУЗЕВИХ ПИТАНЬ РОЗГЛЯНУТО НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ УСТАНОВ

   Освітня галузь Липоводолинщини поступово вдосконалюється, змінюється відповідно до вимог сьогодення, реалізуючи основні засади державної політики та принципи діяльності.

   Тому періодично виникають питання, що потребують додаткового обговорення, визначення стратегії подальших дій. З цією метою щомісяця у відділі освіти, молоді та спорту проходять наради з керівниками закладів освіти району.

   Чергове таке зібрання, під модеруванням начальника відділу Любові ДМИТРУШКО, відбулося 22 жовтня 2018 року, де керівники закладів загальної середньої освіти, позашкілля та Липоводолинського ІРЦ обговорили ключові питання діяльності профільної галузі.

   В ході обговорення питань порядку денного начальник відділу акцентувала увагу учасників наради на створенні умов для навчання дітей за індивідуальною, інклюзивною, екстернатною формами, профілізації старшої школи, роботі груп подовженого дня, використанні годин інваріантної та варіативної складових, розв’язанні питань кадрового забезпечення, оперативності у виконанні доручень за результатами контролю.

   Спеціалісти відділу, працівники районного методичного кабінету зупинилися на питаннях дотримання закладами освіти норм статті 30 Закону України «Про освіту», результативності ЗНО-2018 випускників шкіл та реєстрації учасників на Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019», особливостях проведення етапів учнівських олімпіад та мовно-літературних  конкурсів, посиленні пожежної безпеки та створенні безпечних умов учасників освітнього процесу.

   Підводячи підсумки наради, начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО надала виступаючим та керівникам відповідні персональні доручення та  вкотре наголосила  на якісному, відповідальному та неухильному виконанні поставлених перед ними завдань. «А в основі діяльності кожного має бути чітке дотримання вимог чинного законодавства», - зазначила вона.« повернутися до списку новин