Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У липоводолинських школах сьогодні пролунав перший дзвоник

   1 вересня в Україні традиційно дає старт новому навчальному року.

   Перший дзвоник – як символ його початку, пролунав сьогодні зранку у 16 школах Липоводолинщини.

   Для 1272 школярів розпочався 2018/2019 навчальний рік.

   116 першокласників зі ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок у Нову українську школу, щоб отримати якісно новий зміст освіти.

    За традицією, у кожній школі учні вишикувалися у святкову лінійку, заспівали гімн України, випустили в небо безліч повітряних кульок.

   Шкільний загал Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із початком нового навчального року особисто вітав голова районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО слова вітань адресувала цього дня учасникам освітнього процесу Саївського НВК.

   Вітали зі святом школярів і очільники сільських громад, депутати, керівники агропідприємств району.

   Святкові лійки не обійшлася без жартівливих персонажів, піднесеного настрою, заряду бадьорості та натхнення, подарунків на згадку. Від благодійників першокласники отримали канцелярські набори, рюкзаки, а школи – оновлене навчальне обладнання, мультимедійний контент, що  сприятимуть створенню сучасного освітнього середовища.

   Завершилися урочистості гомінким дзвінком, що сповістив про старт нового навчального року та покликав на Перший урок.« повернутися до списку новин