Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відбулося районне методичне об’єднання вчителів фізичної культури

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на 2019 рік 21.02.2019 на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури.

   Під час засідання педагогів ознайомлено з умовами проведення І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти; опрацьовано Положення про Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» та організацію проведення даного заходу; надано методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів для участі у Всеукраїнському конкурсі «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»; обговорено календар змагань на 2019 рік та умови участі у спортивних іграх школярів.

   Керівником РМО вчителів фізичної культури  Вовк Л.С. та вчителем фізичної культури КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Вовком М.Є. проведено  майстер-клас «Сучасні підходи до викладання фізичної культури» (модуль волейбол).

   У форматі круглого столу відбулося обговорення підсумків майстер-класу та обмін досвідом з метою впровадження в практику роботи.« повернутися до списку новин