Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Реалізація принципів наступності та перспективності у закладах дошкільної освіти та початковій школі

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 6 лютого 2019 року на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з питань забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. У заході взяли участь вихователі закладів дошкільної освіти та учителі 1-х класів.

   Учасники семінару   відвідали   уроки в 1-х класах    «Я досліджую світ»  на тему «Я вчуся дружити», проведені вчителями КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Свирид А.І., Вовницька Г.Ф. У ході обговорення уроків акцентувалася увага на виконання завдань, які сприяли забезпеченню наступності.

   Завдання практичної частини семінару учасники виконували, об`єднавшись у групи. Педагоги опрацювали теоретичні аспекти  щодо   використання засобів навчання:  блоки Дьєнеша, палички Кюїзенера, математичний планшет та продемонстрували практичне використання їх у дошкільних закладах та школі. Цікавою і пізнавальною була робота по ознайомленню з особливостями організації дослідницької діяльності з дошкільниками та молодшими школярами.

   Досвідом роботи щодо впровадження освітньої програми для дітей старшого віку «Впевнений старт» поділилася вихователь Синівського ДНЗ «Золота рибка» Артюх Г.І.

   Підсумком роботи семінару було колективне створення ментальної карти на тему «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти».

 

 « повернутися до списку новин