Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів іноземної мови

   07 лютого 2019 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови з теми «Ефективні прийоми та методи викладання англійської мови в закладі загальної середньої освіти».

   Захід проведено з метою поглиблення професійних знань, умінь та навичок вчителів щодо підвищення ефективності та якості уроку іноземної мови, вивчення методичних рекомендацій щодо проведення ЗНО та державної підсумкової атестації у 2018-2019 навчальному році.

   Власним досвідом щодо використання нестандартних форм роботи з учнями з метою виховання інтересу до англійської мови поділилася учитель Яснопільщанського НВК Шевченко Н.В. Провела майстер-клас з використанням сучасних методик викладання предмета.

   Мультисенсорний метод як засіб формування комунікативної компетентності та стійкої мотивації школярів до вивчення англійської мови презентувала всім присутнім Варварук І.Д., учитель Підставської ЗОШ І-ІІ ст. Про можливості використання кейс-методу на уроках іноземної мови розповіла Колісник О.І., учитель Колядинецького НВК.

   Керівник методичного об’єднання Тарасенко Н.М. особливу увагу звернула на  підготовку учнів до міжнародних екзаменів та ЗНО з англійської мови.

   Методист відділу освіти, молоді та спорту Авраменко Ж.М. ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році.

 

 « повернутися до списку новин