Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СТАРТУВАВ РАЙОННИЙ ЕТАП УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

   У першу суботу листопада, перевіркою знань з української мови та літератури, стартував щорічний районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.  

   Цикл районного етапу триватиме впродовж наступних двох місяців. За цей період переможці попереднього шкільного етапу змагатимуться за звання кращого знавця певного предмету і боротимуться за можливість представити Липоводолинщину на обласному рівні. Загалом заплановано олімпіади із 12 навчальних предметів. Учасники випробують свої знання, уміння та навички з фізики, історії, інформаційних технологій, математики, біології, екології, хімії, географії, правознавства, трудового навчання, державної та іноземної мов.

   Змагання школярів відбуватимуться на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради.

   Зичимо всім учасникам продемонструвати гарні результати та досягти омріяних цілей, які можуть докорінно вплинути на їхнє майбутнє. А хто ж стане сильнішим – визначить журі.« повернутися до списку новин