Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДЛЯ ОСВІТНІХ УПРАВЛІНЦІВ СТАРТУВАВ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН «ОСВІТА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ»

   «Освіта під час карантину» - під такою назвою у середу, 8 квітня 2020 року, для освітніх управлінців стартував безкоштовний онлайн-марафон.

   Пропонована тематика семінарів буде корисною адміністраціям шкіл і дитсадків, методистам, фахівцям органів управління освітою, бухгалтерам.

   Як вести шкільну документацію у період карантину, забезпечити пожежну безпеку чи правильно визначити оплату простою. На ці та інші запитання нададуть відповіді досвідчені експерти впродовж Всеукраїнського антикризового онлайн-марафону. Окремі семінари роз’яснять, як мають працювати у період карантину медичні працівники закладів, інженери з охорони праці та психологи.

   Подаючи заявку на участь, слухачі можуть заздалегідь ознайомитись із переліком спікерів та поставити запитання, на яке вони дадуть відповідь під час трансляції. Після завершення марафону кожен зареєстрований отримає презентації спікерів, відеозаписи виступів та сертифікат про участь.

   Онлайн-марафон триватиме впродовж 4 днів, до 14 квітня 2020 року включно, окрім вихідних та понеділка, 13 квітня 2020 року.

   Докладніше за посиланням

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua« повернутися до списку новин