Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

В МОН розробили порядок проведення аудиту шкіл

   Міністерством освіти та науки розроблений та повторно запропонований для громадського обговорення Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Документ опублікований на сайті відомства.

   Метою проведення інституційного аудиту є оцінювання якості освітньої діяльності закладів освіти та вироблення рекомендацій щодо підвищення її якості.

   Інституційний аудит проводитиме Державна служба якості освіти та її територіальні органи у межах своїх повноважень.

   Під час оцінювання освітніх і управлінських процесів школи оцінюванню підлягатимуть освітнє середовище закладу освіти, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників школи та управлінські процеси закладу освіти.

   Проектом документа передбачено, що плановий інституційний аудит закладів освіти здійснюватиметься не частіше одного разу на 10 років.

   Разом з тим, аудит шкіл може проводитись позапланово у випадку низької якості освітньої діяльності.

   Державна служба якості освіти та її територіальні органи мають безоплатно надавати школам консультації з питань проведення інституційного аудиту.

   Зауваження та пропозиції до проекту наказу прийматимуться Міністерством освіти протягом листопада за адресою storchak@mon.gov.ua.« повернутися до списку новин