Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Любіть та вивчайте англійську мову

   З  10.02 по 14.02 в Саївському НВК проходив тиждень англійської мови. Упродовж нього  було проведено ряд різних заходів.  

   Розпочалася робота з урочистої лінійки відкриття, на якій  школярі ознайомилися  з планом роботи тижня, а також дізналися цікаві факти про англійську мову. Учні 2 та 3 класів демонстрували свої вміння в розмальовках та декламуванні англійських віршиків. Кращими  були Попович Софія та Попович Олексій (3 кл). Також здобувачі освіти переглянули улюблені мультфільми англійською мовою. Дівчатка та хлопчики 5 та 6 класів узяли участь  в «English express», отримавши завдання з різних навчальних предметів англійською мовою. Вагоміші  результати отримали шестикласники. У план тижня було включено також брейн-ринг для 7-8 класів «English is fun» та перегляд відео про історію британської чайної традиції. Отож, діти не тільки  отримали цікаву та корисну інформацію, а й поласували чаєм та солодощами, продемонструвавши правила етикету чаювання.

   Звичайно, не обійшлося без театралізованого дійства. Учні 6-7 кл. підготували інсценізацію казки «Golden fish» на сучасний лад, а дев’ятикласники показали уривок з трагедії Шекспіра «Romeo and Juliet».

   При підведенні підсумків було названо найактивніших. Це: Попович С. (3 кл), Попович О. (3 кл),  Якименко П. (5 кл),  Гольченко О. та Пилипенко В. (6 кл), Яковенко М. (7 кл),  Пилипенко Я. та Кузьменко Ю. (9 кл).

 

 « повернутися до списку новин